Czas na Śnieżkę!

W tym sezonie w Ogrodzie Świateł w Powsinie zagości Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków.

 

Ta ponadczasowa opowieść przeniesie Was prosto do bajowego świata pełnego magiczne światła.

 

Co w tym sezonie czeka na zwiedzających? Na całość widowiska składa się niemal 30 instalacji świetlnych, takich jak np. domek krasnoludków w postaci 12-metrowego tunelu świetlnego, kopalnia diamentów oraz wiele atrakcji multimedialnych, pokazy laserowe i mapping!

 

Nie zabraknie elementów gier mobilnych i wyzwań dla najmłodszych oraz dobrego zakończenia, czyli wybudzenia królewny przez księcia ze snu, po którym wszyscy będą żyć długo i szczęśliwie.

 

Wszystkie figury świetlne zostały otoczone multimedialnymi iluminacjami, które współgrają z dźwiękiem, obrazem i muzyką.

 

Warszawiacy, ale i wszyscy przyjezdni, chcący zobaczyć jedną z największych wystaw świetlnych w Polsce rozlokowaną na świeżym powietrzu, w przepięknym Ogrodzie Botanicznym PAN w Powsinie oraz w otoczeniu drzew ozdobionych przez ponad pół miliona świateł LED, będą mieli niezwykłą okazję do stworzenia ciekawych wspomnień i pamiątek w postaci pięknych zdjęć i filmów. W uchwyceniu pięknych kadrów pomoże zwiedzającym wiele urokliwych photo pointów rozmieszczonych na terenie całej wystawy.

 

Podobnie jak w ubiegłym roku, tegoroczna wystawa Ogrodu Świateł powstaje we współpracy z Ogrodem Botanicznym PAN w Powsinie. Wydarzenie pełni rolę wystawy plenerowej i nie wymaga bezpośredniej interakcji z żadnymi eksponatami. Dla komfortu zwiedzających, zakup biletów online będzie limitowany i możliwy wyłącznie na wybrane godziny zwiedzania.

 

Bilety w sprzedaży są dostępne na stronie internetowej www.bilety.ogrodswiatel.pl oraz od dnia otwarcia wystawy w kasach na terenie Ogrodu Botanicznego PAN w Powsinie.